Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė, prekinio ženklo „Tiulio fėja“ įkūrėja, nuolat kuria naujas vestuvinių suknelių kolekcijas, kurias pristato įvairiose parodose ir renginiuose. Jos darbai pasižymi išskirtinumu, kokybe ir gebėjimu įgyvendinti net pačias drąsiausias nuotakų svajones.

Vestuvinių suknelių kolekcijų pristatymas
Specialiai vestuvių parodai „Išteku.lt“ Viktorija planuoja paruošti 6 skirtingas sukneles, pabrėždama kokybės svarbą. Naująją vestuvinių suknelių kolekciją ji pristato ypatingai, pasitelkdama tris atskiras temas, kurioms sukuriamos skirtingos aplinkos. Toks pristatymo būdas atspindi šiuolaikines tendencijas, kai nuotakos suknelė dažnai įkomponuojama į šventės temą, pavyzdžiui, Provanso ar miško fėjos tematiką.
Viktorija Jakučinskaitė, kurianti vestuvines sukneles, dažnai įkvepia nuotakas, padeda joms susikurti savo viziją ir išsigryninti norus. Ji pabrėžia, kad nekuriant kopijų, o įsiklausant į nuotakos pageidavimus, sukuriama unikali suknelė. Dažnai nuotakos ateina turėdamos idėjų iš skirtingų suknelių, o dizainerės darbas - surinkti visus norų trupinėlius ir sukurti harmoningą, įspūdingą ir idealiai tinkančią suknelę.
Viktorijos Jakučinskaitės kolekcijos pristatymas
Viktorijos Jakučinskaitės vestuvinių suknelių stiliai ir tendencijos
Nors vestuvinė mada keičiasi ne taip sparčiai, Viktorija Jakučinskaitė pastebi tam tikras tendencijas. Ji išskiria romantišką stilių, kuriam būdingas tiulis, gėlytės, ornamentai, raukinukai, ir miesto vestuvių stilių, pasižymintį lygiomis raštų suknelėmis, dažnai su korsetu ir skeltukais. Kai kurios suknelės gali turėti kišenes, o pati suknelė lieka be ornamentų.
Šiuolaikinės tendencijos apima sukneles su korsetais, išryškinančiais krūtinę ir liemenį, papildytas romantiškomis, lengvomis detalėmis: tiuliniais ir šifoniniais sijonais, permatomomis rankovėmis, raukinukais ir gėlytėmis. Dizainerė pabrėžia, kad vestuvinė suknelė turėtų atspindėti moters charakterį ir sielą, būti jausmas, o ne tik daiktas. Ji pataria nuotakoms klausytis savęs ir rinktis suknelę, kuri yra jų pratęsimas, o ne svetima vizija.
Viktorija taip pat siūlo eksperimentuoti su atspalviais, pavyzdžiui, kapučino, švelniai rožine, žydra ar pilka spalvomis, kurios gali atrodyti kaip balta vestuvinė suknelė. Eksperimentai gali būti išreikšti raštais, specialiais nėriniais, drugeliais ar žvaigždėmis, nukrypstant nuo klasikinių gėlyčių.

Kolekcijos pristatymas ant Vilniaus viešbučio stogo
Viena iš dizainerės kolekcijų pristatyta ant vieno iš Vilniaus viešbučio stogų, kurioje dominavo miesto bohemos stilius. Šįkart aukštakulnius pakeitė kerzinė arba kaubojiška avalynė, o liemenį pabrėžė diržai bei paslaptingumo suteikė skrybėlės. Šiam žingsniui dizainerę įkvėpė bičiulė Agnė Jagelavičiūtė. Kviestiniai svečiai išvydo penkiolika per metus sukurtų suknelių. Stilistė Agnė Ražinskienė padėjo stilizuoti visą kolekciją.
Viktorija Jakučinskaitė siekė parodyti kitokią „Tiulio fėjos“ pusę, nugalėdama save. Ji pasakojo apie kančias ir mintis apie darbo pabaigą, bet džiaugiasi, kad pavyko sukaupti jėgas. Anksčiau dominavusi romantika buvo pamiršta, nėrinius ir gėles pakeitė lygūs, standūs audiniai, grubios faktūros. Fėja tapo ryžtinga šiuolaikine moterimi.
Garsios moterys ir jų įvaizdžiai
Vakaro metu podiumu žengė agentūros „Baltic Models Management“ manekenės ir žinomos Lietuvos moterys. Madas demonstravo socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino ir TV laidų vedėja, prodiuserė Vaida Skaisgirė. Viktorija Jakučinskaitė teigė, kad jai artimiausias - šiuolaikinis moteriškumas, o šios garsios moterys drąsiai eksperimentuoja savo stiliumi ir atspindi kolekcijos idėją.
Karolina Meschino džiaugėsi, kad dizainerė išklauso jos norus, todėl podiumu žengė pasitikėdama savimi. Ji pabrėžė, kad suknelės modelis paryškina figūros privalumus. Vaida Skaisgirė jautėsi nuostabiai ir teigė, kad su Viktorijos kurtais drabužiais kiekviena moteris gali pasijusti moteriška, žavinga ir traukiančia dėmesį. Ji pristatė drąsų įvaizdį, pabrėžiantį krūtinę ir apnuoginantį kojas, tinkantį raudonam kilimui.

Viktorijos Jakučinskaitės indėlis į vestuvinę madą
Dizainerė kasmet puošia nuotakas savo kurtomis suknelėmis, o jos kūryba vestuvėms yra itin populiari. Viena iš projekto ambasadorelių - tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė - savo vestuvinei suknelei patikėjo dizainerei Viktorijai Jakučinskaitei. Suknelę papuošė galvos papuošalas „nuotakos dukrai“.
Viktorija Jakučinskaitė teigia, kad jos tikslas - kurti svajonių sukneles, kurios atspindėtų nuotakos charakterį ir jausmus. Ji pabrėžia, kad suknelė yra ne daiktas, o jausmas, ir svarbiausia - kaip nuotaka su ja jaučiasi. Dizainerė pataria moterims nueiti į vestuvinių suknelių saloną ir tiesiog pasimatuoti suknelę, kad rastų, kas apibūdintų jas.
Dizainerė pastebi, kad vis daugiau nuotakų kruopščiai apgalvoja kiekvieną sprendimą, o tos, kurios renkasi dizainerius, ateina laiku - prieš metus ar pusę metų. Ji taip pat dalijasi patarimais dėl makiažo ir šukuosenos, pabrėždama, kad svarbu atrodyti natūraliai ir neeksperimentuoti su ryškiais dažais ar šukuosenomis, kurios gali sendinti.
Viktorija Jakučinskaitė ragina moteris nepamiršti suknelių ir puošti save kasdien, nes tai - moteriškumo simbolis. Ji siūlo rudenį, kai įsisukama į kasdienių rūpesčių karuselę, pasirinkti suknelę iš gausios spalvų paletės. Suknelė yra universalus drabužis, tinkantis darbui, teatrui ir romantiškam pasimatymui. Ji padeda moterims jaustis gražioms, išsaugoti moteriškumą ir žavesį, nepamirštant atsakomybių.
Dizainerė pasakoja, kad nuo vaikystės žavėjosi mamos darbu ir svajojo puošti moteris. Pavadinimas „Tiulio fėja“ atsirado iš kolegų suteiktos pravardės, o studijoje kartu su komanda kuriamos suknelės tikroms fėjoms - merginoms, moterims ir jų dukroms. Pagrindinė specializacija ir aistra - vestuvinės suknelės, tačiau studijoje įgyvendinamos ir individualios idėjos bei norai.

Viktorija Jakučinskaitė yra sukūrusi ir pristatė 15 kolekcijų, o jos stilistika keičiasi nežymiai. Nuo pat pradžių suknelės iš tiulio, šifono, gipiūro buvo vienetiniai drabužiai, egzotika. Studijoje kasdien gimsta naujas eskizas, naujas drabužis, kuris bet kurią dieną gali atsirasti klientės spintoje. „Tiulio fėja“ turi kitokį požiūrį į drabužius: net kurdama kasdienes sukneles, ji leidžia pasijausti tarsi ypatingą dieną, parodyti, kad esi išskirtinė, drąsi ir kalbanti.
tags: #viktorija #jakucinskaite #sukneles #nescia #nuo #koto

